SAPORTAN s.r.o. - stavební firma Plzeň

Firma Saportan s.r.o. působí na trhu od roku 1998. Zaměřujeme se zejména na výstavbu rodinných a bytových domů, administrativní, zemědělské a průmyslové objekty, revitalizace, nástavby a vestavby budov, rekonstrukce budov a developerské projekty

Před samotnou výstavbou je možná návštěva našich realizovaných staveb a kontakt se stávajícími zákazníky. Samozřejmostí je přímý kontakt zákazníka s vedením firmy po celou dobu výstavby. Prioritou je pro nás kvalita práce a spokojený zákazník.

V současnosti představujeme na stavebním trhu generálního dodavatele stavby. Náš tým tvoří zkušení technici, stavbyvedoucí a přípraváři staveb. 

Jsme součástí programu Wienerberger e4 dům spojující firmy se zaměřením na výstavbu domů ze systému Porotherm firmy Wienerberger a.s.

V roce 2014 jsme získali ocenění Cena poroty v rámci soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2013 za stavbu „Víceúčelový datový převaděč „Na Vrchách“  Břasy.

Naším hlavním cílem je pro Vás vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit „jako doma“. Ke každé stavbě přistupujeme zcela individuálně. Každá stavba je jako živý organismus, se kterým Vám pomůžeme a dovedeme k Vaší spokojenosti až do samotného konce. Díky našim zkušenostem dokážeme vytvořit ekonomicky i stavebně nejlepší řešení pro Vaši stavbu. Fungujeme převážně na doporučení. Mluví za nás stavby a reference našich zákazníků.

Rádi Vám pomůžeme s realizací Vašich záměrů.

 

Galerie referenčních staveb

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Máte zájem o některou z našich služeb ?
Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře !
Vašemu požadavku se budeme v nejbližší možné době věnovat, následně vás budeme vás kontaktovat.

Vyplňte prosím všechna pole označená *.Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů.
Tyto údaje budou použity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení.