25 let

Již 25 let s Vámi

Stavíme Vaši budoucnost. Protože domov se staví od základu. |

Firma Saportan s.r.o. působí na trhu od roku 1998. Zaměřujeme se zejména na výstavbu rodinných a bytových domůadministrativnízemědělské a průmyslové objekty, halyrevitalizace, nástavby a vestavby budov, rekonstrukce budov a developerské projekty.

SAPORTAN S. R. O.

Stavební firma Plzeň

V současnosti představujeme na stavebním trhu generálního dodavatele stavby. Náš tým tvoří zkušení technici, stavbyvedoucí a přípraváři staveb. 

Jsme součástí programu Wienerberger e4 dům spojující firmy se zaměřením na výstavbu domů ze systému Porotherm firmy Wienerberger a.s.

Před samotnou výstavbou je možná návštěva našich realizovaných staveb a kontakt se stávajícími zákazníky. Samozřejmostí je přímý kontakt zákazníka s vedením firmy po celou dobu výstavby. Prioritou je pro nás kvalita práce a spokojený zákazník.

Zkušenosti

Díky našemu  týmu odborníků vyrostla již řada staveb. Všichni naši kolegové mají mnohaleté zkušenosti a samozřejmě i odborné a technické znalosti pro výstavbu Vašeho nového domova.

Ocenění

V roce 2014 jsme získali ocenění Cena poroty v rámci soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2013 za stavbu „Víceúčelový datový převaděč „Na Vrchách“  Břasy.

V roce 2023 byly dvě naše stavby nominované v rámci soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2022. Jedna ze staveb  Rodinný dům Bručná“ získala ocenění Cena poroty. 

Základy a hrubá stavba

Protože domov se staví od základu, začínáme vždy terénními úpravami a stavbou základové desky, která je důležitá pro statiku celé stavby a musí se jí věnovat náležitá péče. Následně pokračujeme s hrubou stavbou a samozřejmostí jsou dokončovací práce a estetické prvky. Celou stavbu mají na starost projektový manažer a stavbyvedoucí, kteří důkladně kontrolují průběh všech prací a dbají na to, aby byl výsledek perfektní do posledního detailu.

Dokončovací práce

Domy předáváme připravené k nastěhování.

Spolupracujeme

Spolupracujeme s celou řadou architektů a projektantů.

Rádi tvoříme s našimi oblíbenými architekty Ing. et Ing. arch. Lukášem Janoutem a Ing. arch. Ninou Ratočka Pevnou, kteří založili studio LUNI. Pokud chcete i vy mít jedinečný domov, rádi Vám jej zrealizujeme spolu s nimi.

Dům u Lesa

Náš cíl

Naším hlavním cílem je pro Vás vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit „jako doma“. Ke každé stavbě přistupujeme zcela individuálně. Každá stavba je jako živý organismus, se kterým Vám pomůžeme a dovedeme k Vaší spokojenosti až do samotného konce. Díky našim zkušenostem dokážeme vytvořit ekonomicky i stavebně nejlepší řešení pro Vaši stavbu. Fungujeme převážně na doporučení. Mluví za nás stavby a reference našich zákazníků.

Rádi Vám pomůžeme s realizací Vašich záměrů.

© 2023 Saportan s.r.o.  |  Spravuje ReVitta